Let's change my life 3.díl

1. března 2012 v 21:09 | Terrie |  Stories
"No tak už mě nenapínej, Ash" řekla jsem jí, když jsem si vybírala outfit na dnešní večer. "Už jsem ti říkala, že ti nic víc neprozradím. Je to překvapení a překvapením to taky zůstane" odmítala mně vyzradit víc informací o jejich dalším dárku k mým "sladkým" šesnáctinám. "Ach jo, můj šatník je na nic" řekla jsem nervózně Ashley a při tom si lehla na mou velkou postel, která zabírala asi třetinu mého pokoje. "Počkej, pokusím se tam najít něco, co by se dalo nosit" řekla a stoupla si před skromnou skříň. "Ještě, že tady není Robbie, asi by ho už z toho vybírrání oblečení trefilo" řekla jsem a začala si hrát s mobilem. "Nejspíš jo, ale co bys čekala? je to přece kluk" odpověděla Ash a zasmála se.
"A co toto?" ozvalo se asi za 20 minut ze sříně. "Páni, ani nevím, že něco takovýho mám" řekla jsem a prohlížela si oblečení, které vytáhla Ashley z mé skříně. Bylo to snad jediné pěkné oblečení, co jsem tam měla. Ty šaty vypadaly krásně, měly tmavě modrou barvu a byly docela obtáhlé, ale naštěstí jsem je na sebe natáhla. Po té, co chodím pravidelně do posilovny jsem zhubla asi 5 kilo, takkže už jsem nebyla ta tlustá holka z maloměsta. Celkem jsem teď byla se svou postavou spokojená. K těm šatům jsem si vybrala boty na podpadku stejné barvy, které jsem dostala asi před rokem od tety k narozeninám. Byla módní návrhářka a tyto boty navrhla speciálně pro mě. Před tím jsem si je nikdy ven nevzala, protože jsem nesnášela podpadky, ale teď jsem k novému já potřebovala také nové oblečení.
"Tadáá, jsme tady" řekla Ashley, když jsme dorazili na ono místo, kde mělo být jejich poslední překvapení. Rozhlédla jsem se kolem a zjistila, že jsme na soutěži našeho města. Byla to talentová soutež, něvo jako X factor, akorát samozřejmě menší. "Ty mě chceš vzít na to, abych se podívala, na ty zoufalce a jejich vystoupení?" řekla jsem hrubě. "To víš, že ne. My jsme tě do té soutěže přihlásili, budeš zpívat" odpověděla mně s úsměvem Ashley. "Cože? zpívat?! Ty jsi se zbláznila? Vždyť já zpívám neumím" zakřičela jsem a vykulenýma očima. "Věř si trochu. Když jsme minulý týden dělaly kraviny a zpívaly na tu písničku od Seleny Gomez, byla jsi úžasná. A každý ví, že zpívání miluješ, tak jsem tě musela přihlásit" řekla a podívala se na mě omluvným pohledem. Neměla jsem slov, byla to celkem pravda, to co mně řekla. Už od malička jsem chtěla být zpěvačkou, ale nikdy jsem neměla dost odvahy, abych se někam přihlásila. Najednou mě z mého přemýšlení vyrušil hlas moderátora: "Dalším soutěžícím je Rosalie Jones" VYškrábala jsem se na pódium a měla co dělat, abych neomdlela. Bylo to poprvé, co jsem stála na tak velkém pódiu a měla zpívat lidem. Otevřela jsem pusu a začala zpívat začátek ppísně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -Love- -Love- | Web | 2. března 2012 v 13:38 | Reagovat

Super :)
Krásně píšeš už se těším na pokračování!

2 Baruš Baruš | Web | 2. března 2012 v 13:46 | Reagovat

krásné :D už se těším na další dílek

3 Zasněná Zasněná | Web | 2. března 2012 v 16:36 | Reagovat

Nádherný díl :). Moc se mi líbil, těším se na pokračko :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama