Let's change my life 2.díl

28. února 2012 v 17:59 | Terrie |  Stories
"Tak jsme tady" řekla Ashley a tím mně dala pokyn k tomu, že už konečně mám její svolení otevřít oči. Když jsem otevřela oči, uviděla jsem velkou místnost, ve které byly kadeřnice, manikérky, vizážistky a ostatní. "Vy...vy si děláte srandu, že?" vykoktala jsem ze sebe zaskočeným hlasem. "Vypadáme snad na to?" odpověděl mně Robbie a stoupl si za mě. "No, nic jinýho nás nenapadlo a myslím si, že se ti ta proměna bude líbit. Já jsem taky chodím a vždycky jsem spokojená" řekla Ash a šla se mnou ke kadeřnici, která už mně netrpělivě očekávala. Než jsem se nadála začala mně prostříhávat vlasy. Do zrcadla jsem neviděla, protože je Ashley přikryla plachtou, prý abych se měla na co těšit. Byla jsem celá vystrašená, když jsem ucítila, že mně dává kadeřnice melír do ofiny.
Seděla jsem v tom salónu celkem asi 4 hodiny, už jsem chvílama myslela, že se zblázním, jak mě bolel zadek. Když jsem slyšela Robbieho, jak nervózně odfukuje, musela jsem se začít smát. Ani jsem se mu nedivila, samotnou mě to nebavilo, jen jediná Ashley s úžasem sledovala situaci. Muselo to být asi pořádně drahý. Čemu se vůbec divím? Robbie pochází z hodně bohaté rodiny a Ash s penězi taky problem nemá, ale i tak to od nich bylo hezký, že jim na mně tak záleží, že mně zaplatili něco takového. No, co si budem povídat, fakt jsem tu změnu potřebovala, můj vzhled byl naprosto zanedbalý.
"Tak co na to říkáš?" řekla Ashley, když odhrnula velkou plachtu, abych se mohla podívat na výsledek jejich práce. "Páni, vypadáš fakt úžasně" řekl Robbie, když mě uviděl. Ani jsem nevěřila svým očím, musela jsem uznat, že se jim ta změna fakt povedla a bylo to snad poprvé, co jsem si připadala krásná.
Abych to zhrnula vypadala jsem asi nějak takhle: Vlasy jsem měla asi o 5 centimetrů kratší, celkově prostříhanější, takže už nevypadaly tak neupraveně. Jejich délka sahala pod prsa a hlavně jsem měla malý blonďatý pramínek v ofině, který se mně strašně líbil. Samozřejmě mě taky namalovali a udělali manikúru. Make up jsem měla jako nějaká celebrita. Svou spokojenost jsem se nijak nesnažila zakrývat, takže každému hned došlo, že jsem štěstím bez sebe.
Když jsme odcházeli pryč, všichni na mě ještě pořád nevěřícně koukali. "Tak co na to říkáš? Myslím, že se ti to bude skvěle hodit na večer" oznámila mi Ash. "Je to skvělý, fakt nemám slov. Počkat...cože? jak to jako myslíš na dnešek?" vykulila jsem oči a upřeně se podívala na mou kamarádku. "Ale prosím tě, snad si nemyslíš, že je toto všechno, ne? máme pro tebe ještě jedno překvapení" odpověděla a laškovně mrkla na Robbieho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baruš Baruš | Web | 28. února 2012 v 18:17 | Reagovat

krásně napsáno :D už se těším na pokračování, v nejbližší době se nejspíš taky vrhnu na nějakou povídečku, ale asi fanfiction :D jinak jakto, že jsi nebyla ve škole? :-? :-D

2 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 28. února 2012 v 18:21 | Reagovat

robíš designy?

3 Any :) Any :) | Web | 28. února 2012 v 19:09 | Reagovat

Ahoj,
Pokud si chceš objednat originální šperk z korálků, tak zavítej na: kiss-of-creativity.blog.cz
Omlouvám se za reklamu, jen jsem se zeptala.

4 nikitalias nikitalias | Web | 1. března 2012 v 15:21 | Reagovat

jak jinak než zase krásný díl!
pokud tě to nebude vadit tak si tě přidám do mích oblíbených odkazů!
Dyštak zse napiš až bude další díl! Moc ráda si ho zase přečtu a okomentuju :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama