Únor 2012

Pomůžete mi?

29. února 2012 v 20:00 | Dommi |  Diary (Dommi)
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli byste mi trošku nepomohli ;) Dělám narozeninové video pro Justina Biebera a potřebuju co nejvíc fotek od Beliebers z Česka a Slovenska. Zatím jich mám jenom 6, ale chtělo by to ještě víc ;D Tak jestli budete tak hodní a pošlete mi fotku na které jste vy např. v tričku s JB, s papírkem v ruce kde je napsaáno"Happy B-day" nebo jenom upravenou fotku kde je to napsaný. Fotky mi můžete poslat na mail(domii.s@seznam.cz). Až je budu mít hotový tak vám pošlu odkaz na to video. ;)
Díky moc ;)

Outfit 0.3

29. února 2012 v 18:39 | Terrie |  outfits

Miley ♥ můj velký vzor :)
Chápu, že ju spousta lidí nesnáší, ale já ji mám děsně ráda.
Musela jsem jí sem dát, protože ten její outfit je naprosto dokonalý :)
Btw chcu ty její vlasy :D

Make up tutorial-Halloween

28. února 2012 v 19:44 | Dommi |  Make up
Když jsem hledala nějaký tutoriálu tak jsem narazila na jednu holku, která má dobrý videa. Nejvíc se mi líbil tenhle tutorial↓

Let's change my life 2.díl

28. února 2012 v 17:59 | Terrie |  Stories
"Tak jsme tady" řekla Ashley a tím mně dala pokyn k tomu, že už konečně mám její svolení otevřít oči. Když jsem otevřela oči, uviděla jsem velkou místnost, ve které byly kadeřnice, manikérky, vizážistky a ostatní. "Vy...vy si děláte srandu, že?" vykoktala jsem ze sebe zaskočeným hlasem. "Vypadáme snad na to?" odpověděl mně Robbie a stoupl si za mě. "No, nic jinýho nás nenapadlo a myslím si, že se ti ta proměna bude líbit. Já jsem taky chodím a vždycky jsem spokojená" řekla Ash a šla se mnou ke kadeřnici, která už mně netrpělivě očekávala. Než jsem se nadála začala mně prostříhávat vlasy. Do zrcadla jsem neviděla, protože je Ashley přikryla plachtou, prý abych se měla na co těšit. Byla jsem celá vystrašená, když jsem ucítila, že mně dává kadeřnice melír do ofiny.
Seděla jsem v tom salónu celkem asi 4 hodiny, už jsem chvílama myslela, že se zblázním, jak mě bolel zadek. Když jsem slyšela Robbieho, jak nervózně odfukuje, musela jsem se začít smát. Ani jsem se mu nedivila, samotnou mě to nebavilo, jen jediná Ashley s úžasem sledovala situaci. Muselo to být asi pořádně drahý. Čemu se vůbec divím? Robbie pochází z hodně bohaté rodiny a Ash s penězi taky problem nemá, ale i tak to od nich bylo hezký, že jim na mně tak záleží, že mně zaplatili něco takového. No, co si budem povídat, fakt jsem tu změnu potřebovala, můj vzhled byl naprosto zanedbalý.
"Tak co na to říkáš?" řekla Ashley, když odhrnula velkou plachtu, abych se mohla podívat na výsledek jejich práce. "Páni, vypadáš fakt úžasně" řekl Robbie, když mě uviděl. Ani jsem nevěřila svým očím, musela jsem uznat, že se jim ta změna fakt povedla a bylo to snad poprvé, co jsem si připadala krásná.
Abych to zhrnula vypadala jsem asi nějak takhle: Vlasy jsem měla asi o 5 centimetrů kratší, celkově prostříhanější, takže už nevypadaly tak neupraveně. Jejich délka sahala pod prsa a hlavně jsem měla malý blonďatý pramínek v ofině, který se mně strašně líbil. Samozřejmě mě taky namalovali a udělali manikúru. Make up jsem měla jako nějaká celebrita. Svou spokojenost jsem se nijak nesnažila zakrývat, takže každému hned došlo, že jsem štěstím bez sebe.
Když jsme odcházeli pryč, všichni na mě ještě pořád nevěřícně koukali. "Tak co na to říkáš? Myslím, že se ti to bude skvěle hodit na večer" oznámila mi Ash. "Je to skvělý, fakt nemám slov. Počkat...cože? jak to jako myslíš na dnešek?" vykulila jsem oči a upřeně se podívala na mou kamarádku. "Ale prosím tě, snad si nemyslíš, že je toto všechno, ne? máme pro tebe ještě jedno překvapení" odpověděla a laškovně mrkla na Robbieho.

Diary//28.2.2012

28. února 2012 v 17:37 | Dommi |  Diary (Dommi)
Ahojte děcka jak jste se dnaska měli? U mě super. Dneska k nám na školu přijel Vaňura(uvádí na TV nova 112). No celkem dobrý...mám s nim aji fotka a podpis :D Takovej trapas :D Jsme tam za ním utíkali a řvali na něj ať počká, že chceme podpis xD

Teďka se plácám ve fyzice. Máme dělat laborku o úspoře energiii v domácnosti ... vůbec tomu nerozumím :/ Už mám výpočty a všechno, ale nevim jak mám napsat hypotézu a fyzikální postup měření...já jsem na fyziku prostě blbá :D

No dneska už asi nic nepřidám, protože musim ještě nějak dodělat tu fyziku...Zatim se mějte;)


Make up like Taylor Swift

28. února 2012 v 12:49 | Terrie |  fashion tutorials

Už jsem přidávala jeden tutoriál od této holky a budu jich sem dávat víc, protože je vážně úžasná...
V tomto videu ↑ je návod na to, jak krok po kroku můžete vypadat jako Taylor Swift
I když pochybuju o tom, že se každý ráno bude takhle někdo líčit, ale za vyzkoušení to určitě stojí :)
No koukněte a posuďte sami :)

Outfit 0.2

27. února 2012 v 22:59 | Terrie |  outfits

Tyto outfity jsem vytvářela sama, takže kopírujte pouze se zdrojem
Mně samotné se moc nelíbí, jsou starý asi půl roku a celkem jsem je odflákla :/
Ale kdybych si měla vybrat jeden z těchto tří, byl by to asi ten prostřední...na něm se mně děsně líbí to triko :)
V komplu mám takovýchto outfitů trošku víc, jsou už trochu straší, ale asi je sem postupně hodím, než udělám nějaký nový :)
JInak zítra zvěřejním další díl příběhu, tak si ho nezapomeňte přečíst :)

Návštěvnost (20.2.2012 - 26.2.2012)

27. února 2012 v 20:17 | Dommi |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.2. 2012 - 26.2. 2012) je:

Pondeli: 43
Utery: 40
Streda: 14
Ctvrtek: 9 :(
Patek: 34
Sobota: 32
Nedele: 39

Celkem: 211

Rybí cop

27. února 2012 v 20:09 | Dommi |  fashion tutorials

Konečně jsem našla nějaký celkem dobrý český tutorial :)
Tenhle účes se mi celkem líbí :)
Akorát ta ženská mi je nesympatická :D

001. Outfit

27. února 2012 v 19:10 | Dommi |  outfits

Tenhle outfit se mi strašně líbí. Ta mikina/nevím přesně co to je:D/ je dokonalá.
A ty kraťase a ten přívěsek je taky super. :)
Nevíte kde by se dala přesně tahle mikča sehnat? :)
Jak se vám líbí?